Voor het eerst in haar bestaan zijn de handbalheren van Venus/Nieuwegein gepromoveerd naar de eredivisie. Voor de laatste speeldag stonden de Nieuwegeiners nog op doelsaldo op de 3e plaats, maar door verrassend verlies van de White Demons wist Venus de 2e plek over te nemen.
Afgelopen weekend ging Venus op bezoek bij Swift in Arnhem om met een overwinning van 32-27 weer huiswaarts te keren. White Demons kon alleen gepasseerd worden als zij niet zouden winnen van Hurry Up. En tot ieders verbazing gebeurde dat ook. In Zwartemeer won de thuisploeg met 30-22 van White Demons.
De 2e plaats is genoeg voor Venus, omdat op de bovenste positie het tweede team van FIQAS/Aalsmeer staat. Aangezien 2 teams van één club niet in dezelfde klasse uit mogen komen zijn de Nieuwegeiners volgend seizoen verzekerd van een plekje in de eredivisie.
Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.