Arnhem, een kroeg te ver voor illegaal gokkende 40-jarige Nieuwegeiner

Een 40-jarige inwoner uit Nieuwegein is in de nacht van maandag 26 op dinsdag 27 januari aangehouden bij een politieactie in Arnhem rond mogelijk illegale gokactiviteiten. In totaal pakten politie en Kansspelautoriteit 21 personen op bij een horecabedrijf aan de Lange Wal.

De politie zegt de afgelopen tijd meerdere signalen te hebben gekregen dat er in het pand mogelijk illegaal werd gegokt. In de kelder troffen agenten “diverse zaken” aan die wijzen op mogelijke illegale gokactiviteiten.

Alle aanwezigen zijn aangehouden. De politie nam daarbij een groot bedrag aan contanten in beslag, doorzocht auto’s en het pand en nam meerdere goederen mee voor onderzoek. Negentien bezoekers, onder wie de Nieuwegeiner, zijn na onderzoek weer heengezonden, maar blijven wel verdacht van deelname aan illegale gokactiviteiten.

Twee verdachten, een 38-jarige vrouw en een 59-jarige man uit Arnhem, zitten nog vast. Zij worden verdacht van het organiseren van illegale gokactiviteiten.

Op de lijst met aangehouden bezoekers staan naast de Nieuwegeiner onder meer ook verdachten uit Zeist, Utrecht, Maarssen, Den Haag, Almere, Lelystad, Eindhoven, Ede en Hengelo.

De politie meldt ook op haar website dat bij de actie per ongeluk een deur van een naastgelegen stomerij is geforceerd, die zaak had niets met de inval te maken.

gokken


Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk