Donderdagavond rond 21.30 uur heeft er een overval plaatsgevonden op een winkel aan het Laagraven. Twee personeelsleden hadden net afgesloten en stonden op het punt naar huis te gaan toen een auto hard kwam aanrijden.Twee mannen met bivakmutsen stapten uit en dwongen het tweetal terug de winkel in. Binnen moesten zij onder bedreiging van een wapen geld afgeven. Daarna gingen zij er vandoor. De twee medewerkers hebben direct alarm geslagen en 112 gebeld. De politie heeft de zaak in onderzoek.
Deel dit bericht met je vrienden. Heeft u nieuws? Whatsapp ons op: 0646139696.
Nieuws is niet gratis, en onze redactie wil u artikelen niet voor de helft (of vaak minder!) laten zien, omdat de rest alleen middels een abonnement (Premium) is te lezen. De Digitale Stad Nieuwegein verzorgt al 26 jaar het nieuws als het om Nieuwegein gaat. Dit mede dankzij onze trouwe adverteerders en een team van 27 Nieuwegeiners. Maar ook door u, als trouwe lezer. Echter, het Coronavirus heeft ook bij ons invloed op onze werkzaamheden en inkomsten.
Omdat De Digitale Stad Nieuwegein (pen.nl), onderdeel van Publics Eye Nederland, geen subsidie wil ontvangen, garandeert zij haar onafhankelijkheid. Daarom is een donatie voor ons werk welkom. Bent u tevreden over ons werk? Steun ons dan middels een vrijwillige bijdrage en wordt vriend van De Digitale Stad Nieuwegein. Hiermee steunt u ons werk en úw dagelijkse leesplezier als het om nieuws gaat over uw leef-, werk- en woonomgeving. Het mag éénmalig of meerdere keren, gewoon dus wanneer het ú uitkomt.
Vriend worden is gemakkelijk en vrijblijvend. Vul hieronder het gewenste bedrag in en klik met uw muis op ‘word vriend van ons’, de rest wijst zich vanzelf. Uw bijdrage komt ten goede aan onze lokale website, dus indirect weer aan u! Wilt u geen bijdrage geven, geen probleem. Klik dan rechtsbovenin op het ‘kruisje’ en lees het dagelijkse nieuws over Nieuwegein dat onze redactie voor u brengt.
Martin Reijmerink
Hoofdredacteur van De Digitale Stad Nieuwegein