Katern

Enkele duizenden euro’s gepikt van bejaarde

De politie heeft nieuwe beelden vrijgegeven van twee criminele vrouwen die met een gestolen pinas de rekening van een 82-jarige vrouw uit Nieuwegein hebben geplunderd. Waarschijnlijk werd haar pincode bij een pinautomaat in de Albert Heijn op Cityplaza afgekeken. Het incident vond plaats op vrijdag 6 juni j.l. Naar nu blijkt zijn de criminelen ook actief geweest in Haren en Groningen.

Vrijdag 6 juni doet een 82-jarige vrouw boodschappen bij Albert Heijn in winkelcentrum Cityplaza in Nieuwegein. Na het afrekenen pint ze bij de ING-pinautomaat in de winkel nog wat contant geld. Achter haar staat een vrouw die opvalt omdat ze een blauw oog en een aantal pleisters op haar neus heeft. Waarschijnlijk kijkt ze de pincode van de vrouw af.

Samen met een andere vrouw volgt ze de bejaarde vrouw. Als het slachtoffer haar boodschappen in haar fietstas laadt, spreken de twee haar aan. Ze vragen de weg naar het ziekenhuis. Terwijl de vrouw hen de weg wijst, steelt één van de twee de pinpas uit de handtas van het slachtoffer.

Herkent u deze zakkenrolster en haar vriendin aan de hand van de beelden en signalementen, geef dat dan door! U kunt bellen naar de tiplijn: 0800 – 6070 of naar Meld Misdaad Anoniem via 0800 – 7000. Eerder werd een 93-jarige man op Cityplaza bestolen van zijn pinpas.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk