De Beugelaer van juni 2018 staat weer klaar

Vandaag is de nieuwe wijkkrant voor Vreeswijk weer uitgekomen, en zoals altijd is deze ook te downloaden via De Digitale Stad Nieuwegein. René Kwant, voorzitter Wijkplatform Vreeswijk:

‘Er waren zorgelijke taferelen in Vreeswijk. Hoe is het mogelijk dat onze bewoners en de kinderen van de Willem Alexanderschool geconfronteerd worden met handgranaten, angst en onveilige situaties. Ik hoop van ganser harte dat de rust weerkeert en dat alle betrokken buren weer rustig van hun nachtrust kunnen genieten. Dan was er nog de sluiting van de Dagwinkel. Een drama voor de eigenaar die zoveel energie in de winkel en ons Dorp heeft gestoken, maar ook voor veel dorpsgenoten voor wie de buurtsuper ook een sociale ontmoetingsplek was. Hopelijk komt er snel weer een buurtsuper!’

Voorwaarts!
‘Gelukkig zijn er ook hele mooie dingen. “Wat goed is voor Vreeswijk is goed voor Nieuwegein!” was één van de uitspraken tijdens de politieke avond in maart in ons Dorpshuis. Alle lijsttrekkers van Nieuwegein waren aanwezig en spraken zich daarover uit.’

• Geen precariobelasting voor niet commerciële evenementen;
• Citymarketingplan met budgetten is voor alle wijken;
• Geen grote ‘superstores’ aan de rand van de gemeente;
• Betere kwaliteit voor alle groenstroken en parken in Nieuwegein.

‘Koningsdag was weer prima georganiseerd en het was erg gezellig. Ook in deze Beugelaer kunt u weer lezen wat er allemaal in juni wordt georganiseerd, zoals Jaarmarkt, Sluizenfestival en Schippers-Kerkdienst. Het is fijn dat wij als Vreeswijk een platform kunnen bieden waar zoveel mensen van kunnen genieten en samen een feest kunnen vieren. De vele vrijwilligers maken dit allemaal mogelijk. Hulde daarvoor!’

Klik hier om De Beugelaer te downloaden en te lezen

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk Kringloop+Plaza+200x60 Paul+Jansen+200x60 Moenmakelaars+200x60+alle+pagina%27s Merwestein De+strip+van+Kim+Houtzager+200x60 Word vriend van pen.nl Galecop+Golf+120x90 Adverteren