Katern

Zomeravond dartscompetitie in Nieuwegein

Vanaf 31 mei aanstaande zal een Nieuwegeinse Zomeravond Teamcompetitie Darts georganiseerd worden voor vier bekende dartscafés in Nieuwegein. Vanuit café ’t Kruikje, café de Zwaan, café Rijnzicht en café Jobzz zullen speciale gezelligheidsteams samengesteld worden om de strijd met elkaar aan te gaan.

Nieuwegeiner en initiatiefnemer Niels de Ruiter hoopt op een flink aantal deelnemende teams. De Ruiter: ‘Het doel van de Nieuwegeinse zomercompetitie is vrij simpel. Sinds jaren kennen we weer flink wat darters in Nieuwegein die uitkomen in één van de deelnemende cafés. Er is echter geen collectief. Het officiële competitieseizoen eindigt in mei, waardoor de meesten de dartpijlen voor drie maanden kunnen opbergen. De competitie is laagdrempelig en organiseer ik op vrijwillige basis, puur voor de gezelligheid. Iedereen kan meedoen, man of vrouw, jong of oud, goed of slecht, lid of geen lid. Zolang je in één van de vier Nieuwegeinse dartscafés een team kan samenstellen is iedereen welkom.’

De inschrijving voor de Nieuwegeinse Zomeravond Teamcompetitie sluit als snel, namelijk op 25 mei aanstaande. De competitie start op 31 mei op de donderdagavonden. Vanaf juli zullen de wedstrijden verplaatst worden naar de vrijdagavond. Eind juli en begin augustus is er vervolgens een korte zomerstop, waarna de finales eind augustus zullen plaatsvinden. Inschrijven is mogelijk via één van bovenstaande cafés. Elk team moet bestaan uit minimaal vijf en maximaal tien spelers die afhankelijk van hun niveau met een bepaalde puntenhandicap zullen spelen. ‘Het moet wel spannend blijven’ aldus Niels de Ruiter. Voor inschrijving, informatie en vragen kan men terecht bij één van de deelnemende cafés of stuur een e-mailtje aan de organisatie.


Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk