Vermiste Nieuwegeine na drie weken terecht

De 15-jarige Denise Wellerd uit Nieuwegein is na bijna drie weken terecht. Ze is gevonden in een huis in Arnhem. Het is nog niet duidelijk wat er precies met haar is gebeurd. Denise verkeerde volgens de politie in goede gezondheid.

Denise verbleef in een instelling Maartensdijk. Daar was ze 4 februari voor het laatst gezien. Haar familie vreesde dat ze drugs gebruikte en in handen was gevallen van een loverboy.

De vader van Denise deed vorige week op RTV Utrecht een emotionele oproep in de hoop dat zijn dochter wat van zich zou laten horen. Op Facebook werd een speciale pagina gemaakt over de vermissing. Denise verblijft inmiddels in een instelling in Zeist.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk Kringloop+Plaza+200x60 Paul+Jansen+200x60 Moenmakelaars+200x60+alle+pagina%27s Merwestein De+strip+van+Kim+Houtzager+200x60 Word vriend van pen.nl Galecop+Golf+120x90 Adverteren