Politie, douane en helikopter bij Avia-tankstation langs A27 bij Nieuwegein

Leestijd: < 1 minuut

Bij het Avia-tankstation langs de A27 ter hoogte van Nieuwegein heeft de politie vrijdagavond een busje met Pools kenteken aan de kant gezet. Het tankstation werd tijdelijk volledig afgesloten. Er waren meerdere politievoertuigen aanwezig, agenten droegen kogelwerende vesten en boven de locatie hing een politiehelikopter. Ook de douane was ter plaatse.

Op foto’s is te zien dat agenten zich concentreren rond het openstaande busje. In het voertuig staan meerdere pallets met zakken. Waarom het busje precies is stilgezet, is nog niet bekendgemaakt.

Een woordvoerder van de politie kon vrijdagavond geen inhoudelijke toelichting geven. Het gaat om een “lopend onderzoek”. Rond 22.50 uur liet de politie weten dat de afsluiting vermoedelijk niet lang meer zou duren, omdat de actie in de afrondende fase zat.

Over eventuele aanhoudingen, de lading in het busje of de aanleiding voor de controle heeft de politie nog niets gemeld.


Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk