
Zondag 8 maart om 14.00 uur staat er opnieuw eredivisietafeltennis op het programma in Nieuwegein. In de zaal aan het Helmkruid ontvangt VTV het sterke FysiqVision/SKF. De ploeg stapt met vertrouwen achter de tafel, na de zwaarbevochten 4-3 overwinning van afgelopen zondag op Scylla 1.
Thriller als opmaat
Tegen Scylla werd het een duel op het scherpst van de snede. VTV Nieuwegein nam een 2-0 voorsprong via overwinningen van Andreea Clapa en Emma van der Zanden, zag Scylla terugkomen, liep uit naar 3-1 en moest uiteindelijk bij 3-3 alles uit de kast halen in het beslissende dubbel.
Clapa en Van der Zanden hielden het hoofd koel en trokken het dubbel in drie games naar zich toe. Eindstand 4-3. Twee punten binnen, maar vooral een mentale opsteker.
Nieuwe test tegen SKF
Met die winst op zak wacht nu een tegenstander van formaat. FysiqVision/SKF is sterk aan het seizoen begonnen en beschikt over een brede selectie met ervaring. Voor VTV wordt dit opnieuw een meetmoment.
De speelsters van VTV, Andreea Clapa, Vera van Boheemen, Lynn Schijven en Emma van der Zanden, zullen hetzelfde moeten brengen als tegen Scylla: scherpte vanaf de eerste service, discipline in de rally en lef op de beslissende momenten.
Handig om te weten
De wedstrijd begint zondag om 14.00 uur in de VTV-accommodatie aan de Helmkruid 9 in Nieuwegein Zuid. Wie er niet bij kan zijn, kan het duel volgen via de livestream op het YouTube-kanaal van VTV.
Na de thriller van afgelopen weekend is één ding duidelijk: in Nieuwegein krijg je geen eenvoudige middag cadeau. Wie top tafeltennis wil zien, weet waar hij moet zijn.
Stand
Op dit moment staat VTV bovenaan in de dames-eredivisie, met meer punten dan de meeste concurrenten, en SKF volgt kort daarachter in de top van het klassement. Andere ploegen in de eredivisie zijn onder meer ReynDesign/Westa, Scylla, Dozy Den Helder/Noordkop en Hilversum.
Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.