Weggebruikers tussen Nieuwegein en IJsselstein moeten begin juni rekening houden met nachtelijke afsluitingen op de N210. Van maandag 1 juni 20.00 uur tot vrijdag 5 juni 05.00 uur wordt gewerkt aan het viaduct over de A2. De weg is daarbij niet volledig dicht, maar telkens in één rijrichting afgesloten.
De afsluitingen gelden dagelijks van 20.00 uur tot 05.00 uur. Overdag is de weg dus gewoon beschikbaar. Het fietspad blijft tijdens de werkzaamheden open. Weggebruikers doen er verstandig aan rekening te houden met extra reistijd en de gele borden ter plaatse te volgen.
Het werk wordt uitgevoerd door Heijmans in opdracht van Rijkswaterstaat. Op maandagavond 1 juni en dinsdagavond 2 juni gaat het om asfalt en markeringen. In de nacht van maandag 1 op dinsdag 2 juni is de N210 richting IJsselstein afgesloten. In de nacht van dinsdag 2 op woensdag 3 juni is juist de richting Nieuwegein dicht.
Op woensdagavond 3 juni en donderdagavond 4 juni wordt gewerkt aan de voegovergangen van het viaduct. Ook dan wisselt de rijrichting die wordt afgesloten. In de nacht van woensdag 3 op donderdag 4 juni is de N210 richting IJsselstein dicht. In de nacht van donderdag 4 op vrijdag 5 juni is de richting Nieuwegein afgesloten.
Verkeer wordt tijdens de werkzaamheden omgeleid. Wie richting Nieuwegein rijdt, wordt via de A2 naar afrit Nieuwegein-Zuid, nummer 10, geleid. Daar kan verkeer keren om vervolgens via afrit Nieuwegein, nummer 9, verder te rijden.
Wie richting IJsselstein rijdt, wordt eveneens via de A2 omgeleid. Verkeer kan keren bij afrit Utrecht-Langerak, nummer 8, en daarna via afrit Nieuwegein, nummer 9, de route vervolgen.

De viaduct over de A2
Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.