
Zin in iets warms, kruidigs en toch fris? Deze week maken we in de rubriek ‘Koken met PEN’ een Surinaams broodje kip kerrie met zoetzure komkommer. Een broodje dat je makkelijk thuis maakt, maar dat wel meteen smaakt alsof je jezelf even goed verwent.
De kip wordt gestoofd met masala, ui, knoflook en eventueel een Madame Jeanette voor de liefhebbers van pit. De zoetzure komkommer zorgt voor frisheid en maakt het broodje helemaal af.
Voor 4 broodjes
Bereidingstijd: ongeveer 35 minuten
Ingrediënten
kipdijfilet, Surinaamse broodjes of puntjes, ui, knoflook, masala, bouillon, komkommer, azijn, suiker en eventueel Madame Jeanette of sambal.
Serveer het broodje warm, met extra zuur ernaast. Lekker als lunch, snelle avondhap of gewoon omdat je daar zin in hebt. Een gingerbier er bij maakt het helemaal af.
Eet smakelijk!
Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.
