De aanwas van jongens tussen de 9 en 12 jaar bij MHCN is niet groot. Met het huidig aantal dreigt er het volgend seizoen een probleem te ontstaan bij de vorming van twee jongens D en twee jongens C teams. Daarom is MHCN dringend op zoek naar sportieve jongens die de genoemde hockey teams komen versterken.
Om jongens van 9 t/m 12 jaar (en hun ouders) enthousiast te maken voor MHCN wordt er op vrijdag 11 april een kennismakingshockeymiddag georganiseerd. Het wordt een leuke middag. We gaan samen met de E8, D1 en D2 oefeningen en spelletjes doen en er wordt gezorgd voor drinken en iets lekkers. Deelnemers van buiten de club hebben alleen sportkleding, sportschoenen en eventueel scheenbeschermers nodig. Voor sticks en bitjes wordt gezorgd.
De kennismakingstraining is op 11 april van 16.00-17.30 uur. De inloop is vanaf 15.30. Nieuwe jongens worden aangeraden om op tijd te komen, zodat ze nog een bitje kunnen aanmeten.
Jongens tussen de 9 en 12 die mogelijk geïnteresseerd zijn in hockeyen die mee willen doen, sturen mailtje naar hockeymiddag@mhcn.nl met hun naam en leeftijd.
Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.