‘Fietsfoto van de week’

Linda Blankenstein, de drijvende kracht achter de Nieuwegeinse Doortrappen activiteiten en van Nieuwegein Fietst en Clarion Wegerif van de Fietsersbond Nieuwegein, vertellen elke week met één Nieuwegeinse fietsfoto met bijschrift wat hen bezighoudt of treft. Deze kunt u wekelijks bekijken op De Digitale Stad Nieuwegein. Deze week worden er fietsende juryleden gezocht.

Clarion: ‘Drie donderdagen op rij praten onze gemeenteraadsleden over het Mobiliteitsprogramma. Daarin zouden fietsers en voetgangers prioriteit 1 moeten krijgen. Maar wat blijkt? De bus maakt op onze wijkwegen de dienst uit. En blokkeert zo maatregelen voor fietsers en voetgangers, zoals voorrang op hoofdfietsroutes en een maximumsnelheid van 30 km/uur. Terwijl toch van de 100 Nieuwegeiners er 2 de bus pakken, en 30 de fiets. Dat kan anders, zie onze website!’

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk