Fantastische folk van eigen bodem; concert op de Museumwerf

Op 18 september begint weer een nieuw seizoen van de trekzakacademie. Ook dit jaar beginnen we met een knallend optreden! De virtuoze Remco Sietsema brengt niet alleen zijn trekzak, maar ook zijn niet minder virtuoze snaren-kompaan Janos Koolen mee.

Met trekharmonica, accordeon, mandoline, gitaar en zang brengen Sietsema en Koolen eigen werk met opzwepende en verhalende arrangementen. Ze schakelen tussen lyrisch en ritmisch en tussen verschillende stijlen; van een polska tot funk en van bluegrass tot een wals. Naast de instrumentale liedjes, zingt Sietsema ook in het Gronings, zijn moedertaal.

Je kunt Remco ook kennen van zijn werk als (theater)acteur, of bijvoorbeeld van toen hij het bekende cabaretduo Yentl en de Boer begeleidde. Janos heeft ook al flink zijn sporen verdiend, bijvoorbeeld in de bands met Frederike Spigt of Fay Lovski.

Om 20.15 uur gaat de deur open op de Museumwerf aan de Wierselaan 113 in Vreeswijk voor koffie/thee (neem cash mee), om 20.30 uur start het concert. Kaartjes zijn vanaf vandaag via de website van de organisatie te koop.

Proefles met de trekzak
Daarnaast is er ook een proefles trekzak. Docent Wouter Kuyper geeft iedereen die dat wil van 19:00 tot 20:00 de kans om eens een trekzak uit te proberen. Op deze manier kan je vrijwel kosteloos uitproberen of het instrument, (en de docent) je bevalt. Er zijn een beperkt aantal trekzakken beschikbaar, dus wees er snel bij (of neem je eigen mee).

Remco en Jano

Remco en Jano. Foto: Rutger ten Broeke


Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk