De wijkkrant voor Batau-Noord is weer uit

De september wijkkrant voor de bewoners in Batau-Noord is weer uit. Mocht u hem gemist hebben, kwijtgeraakt zijn of gewoon even op uw computerscherm willen lezen, de wijkkrant van uw buurt staat hier nu ook altijd on-line. U vindt overigens hier al het verdere nieuws over uw wijk.

Kees Koot, vice-voorzitter van het Wijknetwerk in Batau-Noord: ‘Veel bewoners in onze wijk kennen en lezen dit blad. Maar veel minder bewoners weten dat dit blad een uitgave is van het wijknetwerk van Batau-Noord. Wat Wijknetwerk Batau-Noord is en doet in onze wijk blijkt veelal onbekend. Daar willen wij nu en in de komende wijkkranten graag verandering in brengen.’

Koot in zijn voorwoord: ‘Alweer zo’n 7 jaar ben ik vice-voorzitter bij het wijknetwerk Batau-Noord. En ik kan concluderen dat we in een rustige, schone en mooie wijk wonen, zonder serieuze problemen. Tijdens de vergadering hebben we het meestal over verbeteringen van het groen en de wijkagent die rapporteert dat er weinig criminele activiteiten gaande zijn. Of heb ik een verkeerd beeld? In die zeven jaar is de samenstelling van het wijknetwerk nauwelijks veranderd. Elke maand dezelfde vertrouwde gezichten en onderwerpen op de agenda en in de wijkkrant. Zijn er misschien zaken die spelen in de wijk, maar ons niet bereiken of wij niet (meer) zien?’

‘Ergert u zich aan dingen die in uw omgeving gebeuren, die u best eens ter sprake wilt brengen. Laat het ons weten; via een e-mailberichtje of met een toelichting in het maandelijks overleg. Ik hoop met de start van een nieuw seizoen dat we dit jaar als wijknetwerk een volgende stap kunnen maken voor onze wijk en haar bewoners en meer kunnen betekenen voor Batau-Noord.’ Download hier de wijkkrant voor uw wijk.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk Kringloop+Plaza+200x60 Paul+Jansen+200x60 Moenmakelaars+200x60+alle+pagina%27s Merwestein De+strip+van+Kim+Houtzager+200x60 Word vriend van pen.nl Galecop+Golf+120x90 Adverteren