Zin om even uit je hoofd en met je handen aan de slag te gaan? Buurtplein De Componist opent elke dinsdagmiddag van 13.00 tot 16.00 uur de deuren voor het Creatief Inloop Atelier. Een rustige, gezellige plek waar buurtgenoten elkaar ontmoeten en samen creatief bezig zijn. Onder begeleiding van KOM-docent Sandra Verkamman kun je tekenen, schilderen of werken met bijvoorbeeld klei. Ervaring is niet nodig; iedereen is welkom. Alleen een praatje maken of een kop koffie drinken? Ook prima.

Het atelier is laagdrempelig: je schuift aan wanneer het jou uitkomt en werkt in je eigen tempo. Materialen liggen klaar, ideeën ontstaan vanzelf en je gaat altijd naar huis met iets nieuws—een werkstuk, een techniek of gewoon een goed gevoel.
Het Creatief Inloop Atelier vindt plaats in de atelierruimte van Buurtplein De Componist aan de Diepenbrocklaan 1–3 in Nieuwegein. De bijeenkomsten zijn iedere dinsdag van 13.00 tot 16.00 uur. Deelname kost € 5,00 per keer, inclusief materiaal. De begeleiding is in handen van KOM-docent Sandra Verkamman. Aanmelden kan via beeldend@dekom.nl, maar spontaan binnenlopen mag natuurlijk ook.
Voor wie?
Voor iedereen die creatief wil worden of blijven: beginners, herintreders, doorpakkers en koffiedrinkers. Kom kennismaken, leer iets nieuws en ontmoet je buren.
Sandra Verkamman: ‘Woorden van Picasso die ik vaak en graag gebruik bij mijn beeldende lessen. Want ze zijn zo waar! En wat fantastisch om te zien hoe kinderen, als ze jong zijn, onbevangen en open in staat zijn hun beeld vorm te geven! Ervaren en ontdekken, het mooiste dat er is!’
‘Ik geef als vakdocent beeldende vorming lessen op scholen, workshops en cursussen tekenen en schilderen, waaronder bij DE KOM. Daarnaast verzorg ik de beeldende lessen tijdens KOM carroussel, KOM decor maken en geef ik vorm aan creatief kunstzinnige onderdelen bij allerlei events van het kunstencentrum. Ik denk mee in de vormgeving en uitvoering.’
Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.