
Rijnhuizen wordt in december het kloppend hart van kerstig Nieuwegein. De wijk verandert twee dagen lang in een feestelijke plek vol lichtjes, muziek, straattheater en natuurlijk: een echte schaatsbaan met Koek & Zopie. Of je nu jong bent of jong van geest — iedereen is welkom om samen de winter te vieren.
Langs de Rijnhuizerbrug schitteren de lampjes en staan versierde kerstbomen je op te wachten bij de oude hockeyvelden. Daar vind je de overdekte schaatsbaan waar warme chocolademelk, glühwein en gezelligheid vloeien in gelijke mate.
Op zaterdag is er extra veel te beleven met een wintermarkt vol hebbedingetjes, cadeautjes, lekkernijen en live muziek, onder meer van de Charles Dickens Vocal Group The Peppers. Kinderen kunnen zich laten schminken, straatartiesten zorgen voor een glimlach en het geheel ademt één ding: kerst.
De toegang is gratis, net als het gebruik van de schaatsbaan en schaatsen. En ben je stadspashouder? Haal dan bij de wijkkraam gratis muntjes voor een hapje of drankje.
Winterfair
De Winterfair Rijnhuizen vindt plaats op vrijdag 12 december van 16.00 tot 22.00 uur en zaterdag 13 december van 12.00 tot 22.00 uur. Op beide dagen zijn de schaatsbaan en Koek & Zopie geopend, en op zaterdag is er tussen 16.00 en 22.00 uur een extra feestelijk programma met markt, muziek, schminken, straattheater, eten en drinken.
Alles gebeurt op de oude hockeyvelden bij het Buurthuis Rijnhuizen, aan de Newtonbaan 10 in Nieuwegein. Trek je wanten aan, neem je buren mee en kom genieten van een sprankelend winterfeest in Rijnhuizen.
Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.