Deze cursus van 3 donderdagavonden op 25 oktober, 8 en 22 november vindt plaats in buurtcentrum De Boog. De kosten bedragen f 50,00. Een website bouwen voor je organisatie. Een eigen website is een leuke presentatie van uw organisatie in het internettijdperk.
Hoe pak je dat aan? Waar loop je tegenaan? Hoe moeilijk is dat eigenlijk? Moet je daarvoor kunnen programmeren? En hoe zorg je ervoor dat het er goed uit ziet?
In deze cursus van drie avonden willen we u graag op weg helpen. Zeker voor deze cursus is het handig als u met twee deelnemers per organisatie inschrijft. U kunt elkaar dan -later – bijstaan in het ontwikkelen van de internetpagina voor uw organisatie.
Realiseer u wel, dat het bouwen van een website belangrijk is, maar het onderhouden daarvan nog belangrijker.
Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.