Aan de Bekercompetitie van de NTTB, afd. Midden neemt Tafel Tennis Vereniging Nieuwegein – TTVN met twee teams deel. Team 1 is ingedeeld in poule 14 met VTV 2, Tielse TC 1 en Effect 2 en team 2 komt uit in poule 15 met HTTC 1, OTIO 2 en ONI 1.
Afgelopen week speelde team 1 in de formatie met John van Tuyl, Hennie van Horssen, Rob Groenen en Jan Duijveman bij stadsgenoot VTV tegen een 2e team van VTV, dat was samengesteld uit de landelijke en jonge divisie spelers, Wai-Jor Woe, Neil de Goede, Jurgen Verberne en Patrick Eling. Het werd een hele aantrekkelijke sportieve ontmoeting, die door VTV 2 met 14 – 4 werd gewonnen. De vier tegenpunten kwamen op naam van John van Tuyl en Hennie van Horssen, die met hun geringe voorsprong op basis van hun rating tegen dit jeugdig geweld uit de hogere klasse hun enkelspelen van Neil de Goede en Jurgen Verberne wisten te winnen. Hun teamgenoten bleven in de enkelspelen soms op het nippertje zonder winst en ook de dubbels waren voor VTV.
Het 2e team speelde thuis tegen HTTC 1 en moesten met pech de winst met 8 – 10 aan HTTC laten. Daam Hoogendijk bleef in de enkelspelen bij TTVN ongeslagen. Yvonne Blokland won drie van de vier enkelspelen en verloor alleen van Wim Vernooy. Samen met Marjon Heesen won zij het dubbel van het Houtense koppel Lex van Eimeren en Michiel Vredendaal. Remco Verweij kwam nog wel twee keer achter de tafel, maar vanwege een pijnlijke blessure ging het echt niet en na het verlies in het dubbel met Daam Hoogendijk tegen Jan de Roos en Wim Vernooy moest hij teleurgesteld afscheid nemen.
Zaterdag 10 mei a.s. worden bij TTVN in twee zalen van het Anna van Rijn de Clubkampioenschappen gespeeld, zowel bij de Senioren als bij de Jeugd. Jan Willem Jansen verdedigt dan zijn vorig jaar veroverde titel bij de Senioren.