De trams tussen Utrecht, Nieuwegein en IJsselstein worden toch schoongemaakt, ondanks de staking van de schoonmakers. Dat laat het Bestuur Regio Utrecht, de eigenaar van de trams, weten na raadsvragen van de Utrechtse SP.
Volgens het BRU is de veiligheid in het geding. Zo waren de spiegels zo vies geworden, dat de bestuurders er niets meer in konden zien. Ook werd het remzand niet bijgevuld en lagen er zaken als volle poepluiers in de tram. Daarom huurt het BRU nu een schoonmaakbedrijf in dat doorwerkt tijdens de stakingen.
Deel dit bericht met je vrienden. Heeft u nieuws? Whatsapp ons op: 0646139696.
Nieuws is niet gratis, en onze redactie wil u artikelen niet voor de helft (of vaak minder!) laten zien, omdat de rest alleen middels een abonnement (Premium) is te lezen. De Digitale Stad Nieuwegein verzorgt al 26 jaar het nieuws als het om Nieuwegein gaat. Dit mede dankzij onze trouwe adverteerders en een team van 27 Nieuwegeiners. Maar ook door u, als trouwe lezer. Echter, het Coronavirus heeft ook bij ons invloed op onze werkzaamheden en inkomsten.
Omdat De Digitale Stad Nieuwegein (pen.nl), onderdeel van Publics Eye Nederland, geen subsidie wil ontvangen, garandeert zij haar onafhankelijkheid. Daarom is een donatie voor ons werk welkom. Bent u tevreden over ons werk? Steun ons dan middels een vrijwillige bijdrage en wordt vriend van De Digitale Stad Nieuwegein. Hiermee steunt u ons werk en úw dagelijkse leesplezier als het om nieuws gaat over uw leef-, werk- en woonomgeving. Het mag éénmalig of meerdere keren, gewoon dus wanneer het ú uitkomt.
Vriend worden is gemakkelijk en vrijblijvend. Vul hieronder het gewenste bedrag in en klik met uw muis op ‘word vriend van ons’, de rest wijst zich vanzelf. Uw bijdrage komt ten goede aan onze lokale website, dus indirect weer aan u! Wilt u geen bijdrage geven, geen probleem. Klik dan rechtsbovenin op het ‘kruisje’ en lees het dagelijkse nieuws over Nieuwegein dat onze redactie voor u brengt.
Martin Reijmerink
Hoofdredacteur van De Digitale Stad Nieuwegein