Tweede Sterrenspeurtocht in de wijk Zuilenstein

In de wijk Zuilenstein hangt vanaf vandaag weer een Sterrenspeurtocht klaar. De route is 1,5 km lang en er kan overal worden gestart. Op de sterren, die je op de diverse plekken ziet hangen, is een QRcode te vinden die verwijst naar de route. Aan deze code met je mobieltje voor de gedetailleerde route. Zo kom je uiteindelijk terug bij je startpunt. De sterrenspeurtocht is een bewonersinitiatief.

Initiatiefneemster Tineke Friesen: ‘Het idee achter deze speurttocht is dat het fijn is om tussen alle heerlijke kerstmaaltijden door even in beweging te komen en een blokje om te gaan. Maar daar hadden mijn kinderen niet zoveel zin in. Voor een sterrenspeurtocht zijn ze gelukkig wel te strikken (zeker in de schemer, met een zaklamp!) De speurtocht gaat ook langs enkele speeltuintjes in onze wijk.’

Je vindt de sterren het gemakkelijkst als je de route ‘met de klok mee’ loopt. Na de kerstdagen worden alle sterren weer weggehaald. Een kaart van de route is hier te downloaden.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk