Ondernemer Christ van Loon, een maatschappelijk betrokken ondernemer

Er is de laatste tijd veel gebeurd op het winkelcentrum aan de Nedereindseweg in Jutphaas. De PLUS supermarkt is uitgebreid, Kapsalon Jan van Doorn is verhuisd naar een nieuwe lokatie en naast de PLUS supermarkt is een prachtige drankenzaak gevestigd: ‘Grapes & Bottles.’ Ook aan de achterzijde van het winkelcentrum is niet stilgezeten. De snackbar is een plekje opgeschoven en daar waar de snackbar zat is een prachtig proeflokaal ontstaan van ondernemer Christ van Loon: ‘HapjeDrankje.’

Met dit nieuwe initiatief wil ondernemer Christ van Loon laten zien wat hij al jaren doet;  maatschappelijk ondernemen. In deze kookstudio/proeflokaal wil ondernemer van Loon zijn klanten en buurtbewoners een plek geven waar ze samen kunnen komen en genieten van producten uit zijn winkels. De buurtbewoners zijn blij met het initiatief en zien dat de wijk erop vooruit gaat.

Van Loon: ‘In deze kookstudio gaan we o.a. kookworkshops en wijnproeverijen geven. Hiervoor is onze workshopruimte volledig ingericht. Daarnaast is er ruimte om heel veel leuke dingen te doen waarbij we nog meer het sociale middelpunt van onze wijk willen worden.’

Van Loon laat onze redactie weten: ‘In januari gaan we iets bijzonders doen. Twee avonden gaan we koken voor mensen uit de groep ‘Urgente Noden.’ Deze mensen zijn een avond onze gast en komen verdeeld over twee avonden in onze kookstudio waarbij er per avond ruimte is voor 24 personen. Een kok gaat met ons én vrijwilligers dit bereiden. Ik denk een mooi initiatief richting onze medemens die het minder goed heeft.’

‘De kookstudio HapjeDrankje is alleen open als er ‘iets’ door ons gepland of georganiseerd wordt. Om te kunnen en mogen schenken moeten nog een horecavergunning aangevraagd worden. Dat hebben we natuurlijk netjes gedaan. De kookruimte voldoet aan alle eisen. Zodra de vergunning binnen is gaan we in februari 2018 officieel open.’

Christ van loon is een positief ondernemer en heeft altijd al zijn lokale betrokkenheid laten zien in Nieuwegein. Verleden jaar al ‘Ondernemer van het Jaar’ tijdens de Nieuwegein Awards en met dit nieuwe initiatief wil hij een stapje verder gaan en de mensen meer beleving geven aan de producten die hij o.a. verkoopt in zijn winkels op het winkelcentrum. Van Loon: ‘Hoop dat ik deze leuke ontwikkeling voor ons en onze wijk verder mag uitbreiden.’

HapjeDrankje

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk Kringloop+Plaza+200x60 Paul+Jansen+200x60 Moenmakelaars+200x60+alle+pagina%27s Merwestein De+strip+van+Kim+Houtzager+200x60 Word vriend van pen.nl Galecop+Golf+120x90 Adverteren