Ondanks berichten in het UN van 7 augustus jl. heeft Nieuwegein Radio wel het voornemen de aankomende Nieuwegieinse wielerronde uit te zenden.
Er is echter één probleem. Doordat de gebruikelijke mobiele zender niet beschikbaar is dient er voor één week een mobiele zender gehuurd te worden
a raison van euro 300. Door alle inverseringen van dit jaar heeft de omroep deze middelen niet. Daarom zoekt men een SPONSOR die daarvoor in ruil veel radioreclame krijgt en een zichtbare uiting aan de Nieuwegein Radio caravan mag hangen op het plein bij de kerk aan de Herenstraat.
Wij hopen hier op PEN eerdaags bekend te kunnen maken wie de redder van een traditie is geworden (Dus die naamsvermelding krijgt u er ook nog bij)
Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.