Katern

Kop-staart aanrijding

Woensdag vond op de kruising Plettenburglaan met de Martinbaan een kop-staart aanrijding plaats. Omstreeks 15.30 uur remde een 61-jarige automobilist uit Utrecht voor het oranje verkeerslicht. Een achteropkomende 47-jarige bestuurder uit Utrecht kon zijn voertuig nog net op tijd tot stilstand krijgen. Daarachter reed een 38-jarige automobiliste uit Nieuwegein die niet meer op tijd kon remmen en zij botste op haar voorganger, die vervolgens weer op zijn voorganger botste.

De 47-jarige man en zijn 43-jarige inzittende uit Utrecht klaagde over pijn in het hoofd en de nek. De brandweer nam geen onnodige risico’s en knipte het dak van de auto af. Met een ambulance werden zij vervoerd naar het ziekenhuis. De andere automobilisten bleven ongedeerd.


Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Kop-staart aanrijding

Op dinsdag 30 april vond een aanrijding tussen twee auto`s plaats. Eén inzittende werd naar het ziekenhuis gebracht. Rond 1.25 uur reed een 55-jarige automobiliste uit Nieuwegein over de Batauweg, komende uit de richting van de Nedereindseweg. Voor haar reed een 40-jarige automobilist uit Nieuwegein. Bij deze man zat een 28-jarige Nieuwegeinse vrouw in de auto. Ter hoogte van de Kasteellaan moest de 40-jarige Nieuwegeiner remmen. De 55-jarige automobiliste zag dit te laat en botste op de achterzijde van haar voorligger. De passagiere klaagde na de aanrijding over pijn in haar nek en is voor onderzoek per ambulance naar het Sint Antoniusziekenhuis in Nieuwegein gebracht.

Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk