Kinderen Lucas Galecop wandelen Avond4daagse

Tijdens de 41-ste avondvierdaagse in Nieuwegein liepen op het initiatief van een ouder van basisschool Lucas Galecop 115 wandelaars uit verschillende groepen mee. Deze kinderen werden begeleid door hun eigen ouders en/of verzorgers.

Ondanks de buien met regen die deze bikkels over zich heen hebben gekregen vulde de route zich met liedjes en veel gekwebbel. ‘Tijdens deze sportieve activiteit van onze kinderen’, vertelt Erica Coppens locatieleider Lucas Galecop, ‘hebben wij samen met Patricia de Jong van kinderfysiotherapie Koningskidz, sinds kort gevestigd in onze school, onze leerlingen aangemoedigd langs de route en dinsdagavond beloont met een bidon waarop het logo van onze basisschool Lucas Galecop en Koningskidz staat afgebeeld. Wij zijn trots op onze wandelaars en de initaitieven van onze ouders en leerlingen.’

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk Kringloop+Plaza+200x60 Paul+Jansen+200x60 Moenmakelaars+200x60+alle+pagina%27s Merwestein De+strip+van+Kim+Houtzager+200x60 Word vriend van pen.nl Galecop+Golf+120x90 Adverteren