Katern

Huisstijl Badminton Toernooi

De Nieuwegeinse badmintonverenigingen RBCN, BAD’87 en SMASH organiseren dit jaar voor de dertiende keer het HUISSTIJL BADMINTON TOERNOOI. Dit unieke sportgebeuren voor recreantenteams vindt op zondag 4 april plaats in sport- en evenementen-complex MERWESTEIN te Nieuwegein.

Inmiddels hebben al zo’n 140 sporters van diverse clubs ingeschreven voor dit recreatieve toernooi. Door het grote aantal heren-teams, dat ook dit jaar heeft ingeschreven, is de poule-indeling gelijk aan die van vorig jaar. De teams komen al lang niet meer alleen uit de regio, maar ook uit overige delen van Nederland schrijven teams in voor dit succesvolle evenement. Dit toernooi wordt mogelijk gemaakt met de steun van het Nieuwegeinse bedrijfsleven, dat ook dit jaar fraaie prijzen beschikbaar stelde of op andere wijze dit toernooi steunt.

Het HUISSTIJL BADMINTON TOERNOOI begint ’s ochtends om 10 uur en duurt de hele dag. Vorig jaar werd de wisselbeker voor gemengd-dubbel heroverd door BC IJsselmonde uit Rotterdam. SV Spirit uit Driebergen won vorig jaar de wisselbeker voor heren-dubbel. Het publiek heeft deze dag gratis toegang tot deze spannende badminton-topper om te zien aan wie dit jaar de wisselbekers uitgereikt gaan worden.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Huisstijl Badminton Toernooi

Dit jaar organiseren de recreatieve badmintonverenigingen RBCN, BAD’87 en SMASH uit Nieuwegein voor de elfde keer het Huisstijl Badminton Toernooi. Dit unieke sportgebeuren voor recreantenteams vindt dit jaar op 7 april plaats in sport- en evenementen-complex MERWESTEIN te Nieuwegein.

Inmiddels hebben al zo’n 150 sporters van diverse clubs ingeschreven voor dit recreatieve toernooi. De teams komen al lang niet meer alleen uit de regio, maar ook uit overige delen van Nederland schrijven teams in voor dit succesvolle evenement.

Het Huisstijl Badminton Toernooi begint om 10 uur ’s ochtends en duurt de hele dag. Het publiek heeft deze dag gratis toegang tot deze spannende badminton-topper.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk