Harley-Kie-Dee-Dag 2009

Motorrijders van De Vreeswijkse Motorrijders, motorvriendenclubs MDDR, RAL69 en DHHC hebben in samenwerking met en Gehandicaptensport Vianen op 30 mei aan ca. 60 gehandicapten een gezellig dagje uit bezorgd achter op motoren en in oude auto’s.
Begeleidt door echte Amerikaanse politieauto’s en motoren van de sheriff vertrok de eerste tourtocht om 12.00 uur, uitgezwaaid door veel publiek langs de kant van de weg.
Voor de deelnemers is gezorgd, voor een kopje koffie vooraf, een lunch tussen twee motorritten in en een hapje en een drankje na afloop.
Daarna was het nagenieten bij gezellige muziek van de Nieuwegeinse Rockband The Family Jewels.Klik hier voor de fotoreportage: klein / groot / slideshowZie ook:
www.dhhc.nl/HKDD%202009/HARLEY%20KIE%20DEE%20DAG%20VREESW
www.promotievreeswijk.nl


Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk