Diner voor Nieuwegeiners die het even niet breed hebben bij PLUS van Loon

Dinsdagavond 16 januari aanstaande geeft PLUS van Loon een gratis diner aan maximaal 40 personen die het niet breed hebben in Nieuwegein en zich hierdoor vaak eenzaam voelen. Eigenaar Christ van Loon: ‘Wij vinden het ontzettend belangrijk om betrokken te zijn bij de omgeving, buurt en de mensen. Bijzonder mooi dat we dit kunnen doen!’ De stichting Caritas is gevraagd om mee te werken aan het initiatief van de PLUS op winkelcentrum Nedereind. Caritas selecteert de mensen en nodigt hen uit om te komen dineren.

Marloes de Bont van Caritas: ‘Caritas is, gezien haar betrokkenheid met de mensen in Nieuwegein die het (even) ‘niet zo goed’ hebben, heel graag en enthousiast op het aanbod van de heer en mevrouw van Loon ingegaan. Wij hebben mensen die bij ons bekend zijn namens PLUS van Loon uitgenodigd voor een ‘etentje buiten de deur. Als Caritas vinden wij het een eer om de verbinding te kunnen leggen tussen het aanbod van de heer en mevrouw Van Loon en die mensen voor wie het ‘samen buiten de deur eten’ een grootse gebaar betekent.’

Sinds korte tijd heeft de PLUS een eigen kookstudio op het winkelcentrum. Naast bovenstaand initiatief is het ook de bedoeling om kookworkshops te geven en mensen. Van Loon: ‘In deze kookstudio gaan we o.a. kookworkshops en wijnproeverijen geven. Hiervoor is onze workshopruimte volledig ingericht. Daarnaast is er ruimte om heel veel leuke dingen te doen waarbij we nog meer het sociale middelpunt van onze wijk willen worden.’

De kookstudio HapjeDrankje is alleen open als er ‘iets’ door ons gepland of georganiseerd wordt. De kookruimte voldoet aan alle eisen. Medio februari 2018 gaat kookstudio HapjeDrankje officieel open.

Christ van loon is een positief ondernemer en heeft altijd al zijn lokale betrokkenheid laten zien in Nieuwegein. Verleden jaar al ‘Ondernemer van het Jaar’ tijdens de Nieuwegein Awards en met dit nieuwe initiatief wil van Loon een stapje verder gaan en de mensen meer beleving geven aan de producten die hij o.a. verkoopt in zijn winkels op het winkelcentrum. Van Loon: ‘Hoop dat ik deze leuke ontwikkeling voor ons en onze wijk verder mag uitbreiden.’

 

One thought on “Diner voor Nieuwegeiners die het even niet breed hebben bij PLUS van Loon

  1. Chris Bouws

    Prima initiatief van een gewaardeerd ondernemer!

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk