Kim Houtzager is een dromerig type. De Nieuwegeinse kan wegdromen in een compleet andere wereld. Ze schrijft boeken en kan prachtig tekenen. Ook op De Digitale Stad Nieuwegein schrijft ze wekelijks een strip over het nieuws en wat ze meemaakt in Nieuwegein of beleven de figuren hun eigen avonturen in de Digitale Stad Nieuwegein.
Kim woont al meer dan 25 jaar in Nieuwegein heeft al vele veranderingen meegemaakt. Zowel het verleden, heden als de toekomst van Nieuwegein houdt haar bezig. Afgestudeerd op de PABO heeft ze besloten haar droom van auteur en illustrator na te volgen.
Kim: ‘Ik weet bijna zeker dat iedereen dit wel kent. Je hebt een vrije dag en je wilt een keer lekker uitslapen. Lekker een keer een gat in de dag slapen, niets doen, luieren… Tegelijkertijd heb je ook weer zo veel plannen. Wat zullen we allemaal gaan doen? En die vrije dag is zo kort… Deze week is het voorjaarsvakantie en vele kinderen zijn vrij. Maar ook een hele week lijkt nooit genoeg. Gelukkig is er iets wat er voor zorgt dat je iets meer tijd voor al je plannen hebt….’
Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.