AkoestiCafé vindt nieuw onderdak bij Hudson Bar & Kitchen in Nieuwegein

Het AkoestiCafé heeft een nieuwe thuisbasis gevonden op de eerste verdieping van Hudson Bar & Kitchen, het gloednieuwe bar-restaurant op de Markt in Nieuwegein. Vanaf donderdag 2 oktober verzorgt het team van AkoestiCafé hier elke eerste donderdag van de maand een avond met verrassende livemuziek in een intieme setting.

Akoesticafe

Foto: Fototeam KenM Yancey Philipsen (l) en Martin Koot (r) voor het pand van Hudson Nieuwegein

Organisator Martin Koot is verheugd over de samenwerking: “Het is een fantastische ruimte, midden in onze stad. Hudson ontvangt ons met open armen. Samen zetten we ons in voor een levendig stadscentrum.”

Ook Hudson-eigenaar Yancey Philipsen kijkt uit naar de samenwerking: “De eerste verdieping van ons pand willen we tot een stadspodium maken. AkoestiCafé past daar perfect bij.”

AkoestiDiner: muziek en diner in één
Bezoekers kunnen de muziekavonden combineren met een speciaal arrangement: het AkoestiDiner. Via de website van Hudson is een driegangendiner te reserveren tegen een vriendelijke prijs. Na afloop schuiven de gasten op tijd aan bij het podium, mét gegarandeerde toegang tot het AkoestiCafé.

Aftrap op 2 oktober
Het programma voor de komende maanden wordt later bekendgemaakt, maar Koot licht alvast een tipje van de sluier op: “Op donderdag 2 oktober trappen we af met een act van wereldklasse. Geloof mij: als je van opwindende livemuziek houdt, dan wil je dit niet missen.”

De entree is gratis. Wel geldt: vol = vol. De deuren openen om 20.00 uur en sluiten zodra de zaal gevuld is. Voor bezoekers die vooraf dineren bij Hudson is er gegarandeerde toegang tot de muziekavond.


Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk