De politie in Nieuwegein zoekt twee Marokkanen. Dit in verband met een laffe diefstal op vrijdag 9 maart j.l. in de sneltram van Nieuwegein. Om 06.20 uur stapt een 36-jarige vrouw in de tram om naar haar werk te gaan. Om half zeven stopt de tram bij de halte Cityplaza. Daar stappen twee mannen in van een jaar of 20, 25. Zij gaan aan de andere kant van het gangpad naast de vrouw zitten. De vrouw staat op om een krant te pakken en laat haar tas even op haar stoel liggen.
Eén van de mannen pakt de tas en haalt de portemonnee en telefoon eruit. De vrouw komt terug en ziet haar tas bij de mannen. Ze pakt haar tas terug en als ze erin kijkt ziet ze dat haar portemonnee en telefoon eruit zijn. Ze spreekt de mannen meteen aan maar die ontkennen glashard dat ze haar spullen hebben en worden agressief. Ze maken de vrouw voor van alles uit. Maar ze schrikt daar niet van terug, ze stapt op hen af en probeert in hun zakken te voelen. De tram is dan aangekomen bij de halte Wijkersloot en daar stappen de mannen uit. Dan pas durven andere mensen de vrouw te helpen. Eén van de andere reizigers belt de politie. Helaas heeft die deze mannen niet meer kunnen vinden.
Verdachte 1: – 20-25 jaar – 1.75 m – Marokkaanse afkomst – vadsig postuur – bol gezicht – snorretje/ongeschoren – acne – kort donker haar – donkere jas met bontkraag.
Verdachte 2: – 20-25 jaar – 1.75 m – Marokkaanse afkomst – smaller gezicht dan dader 1 – geschoren gezicht – kort donker haar – donkere jas.
Veel plezier hebben ze niet gehad van de telefoon en portemonnee: zowel de telefoon als de pinpas zijn meteen geblokkeerd. Help mee deze twee dieven op te sporen. Het is niet ondenkbaar dat ze uit Nieuwegein komen, gezien het vroege tijdstip dat ze in de tram van Nieuwegein naar Utrecht zaten. We moeten ze kunnen vinden. Bel uw tips door via 0800 – 6070 of desnoods anoniem via 0800 – 7000. Klik op het cameraatje hieronder voor de film.
Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.