Drie keer is scheepsrecht: wéér auto te water bij het Turbinepad

Zaterdagochtend rond 11.44 uur ging het opnieuw mis bij het Turbinepad op industriegebied Het Klooster in Nieuwegein. Voor de derde dag op rij belandde daar een voertuig in de problemen — ditmaal weer in het water.

Hulpdiensten rukten met spoed uit, maar de brandweer en ambulance konden al snel worden afgemeld: de bestuurder kwam er zonder letsel vanaf. De auto, die op de afrit van de A27 richting Nieuwegein van de weg raakte, ramde eerst een lantaarnpaal en kwam daarna tot stilstand in het water.

De bestuurder was onderweg naar zijn werk en kreeg van de politie een lift om daar droge kleding aan te trekken. Een bergingsbedrijf heeft de auto later uit het water gehaald. De politie onderzoekt hoe het incident kon gebeuren.

Bijzonder is dat het op exact dezelfde plek de derde keer in drie dagen tijd is dat het misgaat. Donderdagavond lag er al een auto in het water, vrijdag kantelde er een voertuig en zaterdag volgde dus nummer drie. Drie keer is scheepsrecht — maar hopelijk blijft het daar dan ook bij.

Beeld: RBF Media voor pen.nl

Auto te water Turbinepad


Ontdek meer van De Digitale Stad Nieuwegein

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk