Al tijden is het in de wijk Hoog-Zandveld lastig parkeren. Eindelijk hebben de buurtbewoners dan meer parkeerplaatsen erbij gekregen.
Nico Abcouwer: ‘Ook het kinder speel plaatsje is opnieuw betegeld en ook aan eht begin van de straat zijn er parkeerplaatsen bijgekomen. Helaas zijn deze minder gebruiksvriendelijk.’
Deel dit bericht met je vrienden. Heeft u nieuws? Whatsapp ons op: 0646139696.
Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel! Reactie annuleren
Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk
Word vriend van De Digitale Stad Nieuwegein
Nieuws is niet gratis, en onze redactie wil u artikelen niet voor de helft (of vaak minder!) laten zien, omdat de rest alleen middels een abonnement (Premium) is te lezen. De Digitale Stad Nieuwegein verzorgt al ruim 25 jaar het nieuws als het om Nieuwegein gaat. Dit mede dankzij onze trouwe adverteerders en een team van 27 Nieuwegeiners. Maar ook door u, als trouwe lezer. Echter, het Coronavirus heeft ook bij ons invloed op onze werkzaamheden en inkomsten.
Omdat De Digitale Stad Nieuwegein (pen.nl), onderdeel van Publics Eye Nederland, geen subsidie wil ontvangen, garandeert zij haar onafhankelijkheid. Daarom is een donatie voor ons werk welkom. Bent u tevreden over ons werk? Steun ons dan middels een vrijwillige bijdrage en wordt vriend van De Digitale Stad Nieuwegein. Hiermee steunt u ons werk en úw dagelijkse leesplezier als het om nieuws gaat over uw leef-, werk- en woonomgeving. Het mag éénmalig of meerdere keren, gewoon dus wanneer het ú uitkomt.
Vriend worden is gemakkelijk en vrijblijvend. Vul hieronder het gewenste bedrag in en klik met uw muis op ‘word vriend van ons’, de rest wijst zich vanzelf. Uw bijdrage komt ten goede aan onze lokale website, dus indirect weer aan u! Wilt u geen bijdrage geven, geen probleem. Klik dan rechtsbovenin op het ‘kruisje’ en lees het dagelijkse nieuws over Nieuwegein dat onze redactie voor u brengt.
Martin Reijmerink
Hoofdredacteur van De Digitale Stad Nieuwegein